John Martin Mjånes

Administrerande direktør

john.martin.mjaanes@skl.as

+47 975 56 009

Knud Nagell Dahl

Økonomisjef

knud.nagell.dahl@skl.as

+47 975 56 190

Arne Helleland

Avdelingsleiar, drift og vedlikehald

arne.helleland@skl.as

+47 975 56 033

Kjetil Harestad

Avdelingsleiar, forretningsutvikling

kjetil.harestad@skl.as

+47 975 56 049

Kjetil Heimvik

Prosjekt Løkjelsvatn kraftverk

kjetil.heimvik@skl.as

+47 975 56 052

Portrettbilde av Liv Kjersti Skartland
Liv Kjersti Skartland

Avdelingsleiar, krafthandel og driftssentral

liv.kjersti.skartland@skl.as

+47 977 26 138

Anne Gro Fiveland

Berekraft, Beredskap, HMS og Kvalitet

anne.gro.fiveland@skl.as

+47 975 56 152

Hilde Zwaig Kolstad

Kommunikasjonsansvarleg